niedziela, 24 marca 2013

Eveline, profesjonalny peeling do rąk i profesjonalna maska - serum do rąk.

Witam :) Przychodzę do Was z bardzo pozytywną recenzją, która nie ma ani jednego minusa. Moje dłonie ostatnio były w kiepskim stanie. Bardzo suche i podrażnione. Trochę odpuściłam sobie jeśli chodzi o kremowanie rąk i nie mogłam już poprawić ich stanu. Właśnie wtedy kupiłam sobie peeling wraz z maską-serum do rąk firmy Eveline. Od czasu użycia, jak narazie, problem spierzchniętych rąk już mnie nie dotyczy.


Moja opinia:
Moje ręce były w naprawdę kiepskim stanie, znacznie gorszym jak to widać na zdjęciu. Narażone na kontakt z mrozem, wiatrem, wodą, detergentami, zrobiły się suche, podrażnione. Postanowiłam kupić tą maskę i od razu zmienić ich stan niż czekać na efekty po kremowaniu. Chyba to jak działa  najlepiej oddają same zdjęcia. Wykonałam peeling ok. 5-10min w połączeniu z wodą (na sucho nigdy bym tego nie zrobiła). Konsystencja jest dosyć gęsta, a kuleczki peelingujące nie są zbyt grube. Następnie wysuszyłam ręce i sięgnęłam po maskę, którą miałam na rękach do całkowitego wchłonięcia. Ma delikatny, nierażący zapach. Wchłonęła się w około 15 minut. Efekt? Skóra wygładzona, miękka, odżywiona, żadnego martwego naskórka. Mój problem dosłownie został rozwiązany. W opakowaniach jest kosmetyku na tyle dużo, że starczy na dwa użycia. Ten peeling i maska są moim nowym odkryciem, napewno kupię ten zestaw ponownie.

Efekt:

Wszystkich, którzy chcą oglądać czasem moje skromne codzienne stylizacje, zakupy, wszystko, co związane z ciuszkami, zapraszam na mojego fanpage'a. Na blogu nie będę się tym zajmować :) www.facebook.com/itinspiresme