środa, 19 września 2012

Miss Soleil, bic VS Simply Venus 3 plus, Gillette

Każda z nas potrzebuje dobrej golarki, która poradzi sobie z niechcianym owłosieniem na naszym ciele. Sprawdziłam kilka golarek, ale zawsze wracam do tej jednej. Której? Zapraszam do notki. Dziś pod ostrze stawiam Golarki Miss Soleil oraz Simply Venus.

Cena
4 golarki - ok. 16zł (jedna ok. 4zł)

Moja opinia:
Tej golarki używa moja mama już bardzo długo i zdziwiłam się, że ciągle ją kupuje, postanowiłam więc wypróbować. Nie można było kupić jednej, więc musiałam wziąć całą paczkę. Przy pierwszym goleniu zacięłam się (!!!), co NIGDY nie zdarzyło mi się. Kolejne dwa razy poszły gładko, ale na tym by się skończyło. Golarka zaraz zaczęła podrażniać moją skórę, przez co dostawałam stanu zapalnego. Ostrze bardzo szybko stępiło się i nie nadawało się do niczego. Mam wrażliwą skórę, używam pianki do golenia (tej), a mimo tego golenie nie było przyjemnością. Jeśli ktoś nie ma wrażliwej skóry, mocne owłosienie może by się sprawdziła... na chwilę.

Plusy:
+ cena
+ dostępność

Minusy:
- bardzo krótki czas użytkowania
- zacina przy pierwszym użyciu (zbyt ostra)
- po max 3 użyciach podrażnia, nadaje się do śmieci

Cena: ponad 5zł za 1 sztukę. (edit: obecna cena do ponad 7zł!)

Moja opinia:
Jak mówiłam, próbowałam kilku golarek, ale zawsze do niej powracam. Czasem kupuję inną ze względu na to, że nie jest dostępna w małych kosmetycznych (przynajmniej u mnie). Golarka jest rewelacyjna. Nigdy mnie nie podrażniła, nie zraniła. Starcza na długo, trudno mi powiedzieć na ile, ale z ręką na sercu - te Miss Soleil zdążyłam zużyć TRZY podczas gdy gillette mam ciągle JEDNĄ. Odpowiedź jest chyba jednoznaczna... Faktem jest, że z czasem robi się tępa i nie goli dokładnie (pozostawia włoski) ale nigdy nie podrażniła mnie, mimo tego.

Plusy:
+ nigdy mnie nie zacięła
+ nie podrażnia
+ gdy się zużywa to po prostu goli nie dokładnie, ale nie podrażnia w dalszym ciągu

Minusy:
- cena

Przyjrzycie się tym maszynkom. Chyba na pierwszy rzut oka, które ostrze jest lepszej jakości, więc odpowiedź jest jednoznaczna :)

Zapraszam do notki TUTAJ. Rozdaje kosmetyki z shiny box'a!