niedziela, 17 lutego 2013

Małe nowości.


Witam w niedzielę :) Chciałabym pokazać Wam najnowsze małe zakupy oraz wygraną w rozdaniu na blogu Stylla. Miała to być tylko maseczka do włosów, a dołączyła kilka innych próbek. Jeszcze raz dziękuję. Już używałam kremu z Ziaji na noc i jest wspaniały. Zrobię o nim recenzję i napewno kupię normalne opakowanie. L'biotice do włosów używałam i te serum wyleczyło mnie z rozdwojonych końcówek. Niestety w mojej aptece już go nie ma. Recenzje możecie zobaczyć tutaj. Oto co wygrałam:


Postanowiłam zadbać o ręce i paznokcie ponieważ zrobiły mi się szorstkie, a paznokcie znowu zaczęły się rozdwajać, więc wracam do odżywki z Biogeny. Zakupiłam też peeling do rąk z maską oraz krem. Tusz z wibo dostałam w Shiny Boxie i od tamtej pory jest moim nr. 1 i zakupiłam go po raz drugi. Zakupy:


Ten fluid ma tyle pozytywnych opinii, dziewczyny na youtube pokazywały jak wygląda na twarzy, po prostu musiałam go spróbować. Biedronka:


Chciałabym jeszcze Wam podziękować za ostatnie emaile, wiadomości na fb oraz fbl. Cieszę się, że decydujecie się z różnymi sprawami do mnie napisać. To wspaniałe, że mimo tego, że się nie znamy, niektórych "uzależniłam" od swojego bloga, jesteście ze mną, obserwujecie, zakładacie swoje blogi... :) Miłej niedzieli i do następnego!