wtorek, 8 maja 2012

Something New.

Tak jak obiecałam robiąc przerwę, że gdy wrócę na blogu zrobi się trochę ciekawej. Mam zamiar trochę rozszerzyć jego tematykę i uzupełnić większą ilością różnych zdjęć. Czasami nawet ja na nich zagoszczę :) Ostatnio wybrałam się na większe zakupy do ikei. W kolejnej notce pokaże co kupiłam, aby uzupełnić swój pokój. Uwielbiam zmiany, choć takie drobne to cieszą ;)

Po drodze wpadłam do h&m'u i ta bluzeczka wpadła w moje ręce:


H&m, basic 19.90zł

ear cuff.

Ostatnio ciągle spotykam się z kolczykami EAR CUFF tzw. nausznicami. ,,Ear cuff to rodzaj kolczyka, który zwykle nie wymaga dziurkowania ucha. Zaciskasz go po prostu na dowolnym miejscu ucha, zwykle na brzegu małżowiny. Pasują wszystkim, również tym, którzy nie mają przekłutych uszu.'' Jest ich mnóstwo rodzajów. Oglądałam, oglądałam i w końcu mi się spodobały. Zamówiłam sobie jedną z nich i czekam aż do mnie przyjdzie. Jeśli nie wiecie o co chodzi, przygotowałam kilka inspirujących zdjęć:


Ear cuff stały się bardzo popularne właśnie na blogach i w internecie.Podobają mi się klasyki, jak te poniżej:


Wyglądają naprawdę ciekawie i najlepsze właśnie jest to, że nie trzeba mieć przekłutych uszu bądź wystarczy jedna dziurka.Bardziej efektowne, piórka:Nie mogę się doczekać aż pokażę jak ear cuff trzyma się na moim uchu. Podobają Wam się takie kolczyki? :)