niedziela, 27 listopada 2011

Lakiery do paznokci.

Peeling avon, czerwony lakier, brązowy lakier, nude i różowy.

Jeśli często malujecie paznokcie polecam ten kosmetyk. Kupiłam w Avon i mogę polecić każdemu. Miałam lakier czerwony na paznokciach około 3 miesiące i naprawdę brzydki odcień paznokcia gdy go zmazałam. Wtedy pomógł mi ten peeling do paznokci.

Nakładamy cieńką warstwę na 15 min, po tym czasie robimy 'dziurki' i ściągamy peeling. Strasznie go lubię. Używamy go zależnie od potrzeby. Im częściej go używamy, mamy pewność, że nasz naturalny kolor paznokci wróci do nas :)

Simple Beuty, wersja mini. Mój ostatni nabytek :) Ma piękny kolor, baardzo mi się podoba :) Często kupuję mini wersje lakierów, bo szybko mi się najzwyczajniej w świecie - nudzą.

Zmazywacz ziołowy - wzmacniający. Nie obędzie się bez dobrego zmazywacza. Poprzednio miałam taki żółty, polecam i ten i ten! Dałam za niego nieco ponad 1zł i zmazuje cały lakier z paznokcia i nie walczę ze starym lakierem. Do tego zapach nie jest taki ostry jak to można zaznać przy innych zmazywaczach.

Zdjęcie nie jest mojego autorstwa.
Co sądzicie o malowaniu paznokci na niejednolity kolor, tzn. o malowaniu serdecznego palca na kolor inny niż pozostały? Szczerze mówiąc jeszcze tego nie wprowadziłam w swoje życie ;) Sama nie wiem, co o tym myśleć. Ta moda przyszła jakiś czas temu, ale czy jeszcze jest?

zdjęcie nie jest mojego autorstwa
Co sądzicie o pękających lakierach do paznokci? Jeśli jeszcze nie wiedzie o co z nimi chodzi, już tłumaczę :) Najpierw pokrywa się płytkę paznokcia wybranym lakierem (bazą) później lakierem pękającym. Taki lakier wysycha w kilka sekund i zaczyna pękać, pozostawiając efekt popękanych paznokci :) Myślę, że mam ochotę pobawić się w takie coś i pokażę Wam tego efekty... Tylko jak by tu dobrać odpowiedni kolor? Pomyślę nad tym i za jakiś czas pokażę Wam jak mi to wyszło.
Sama nie zawsze maluję paznokcie, ale zadbane paznokcie (płytki, skórki dookoła) to obowiązek myślę każdej kobiety, dziewczyny. Naprawdę zadbane dłonie zwracają uwagę, a już napewno czerrwony lakier :)

Pozdrawiam! :)