środa, 27 czerwca 2012

Organizacja kosmetyków w szufladzie.

Bardzo lubię pudełka, które pomagają w organizacji. Postanowiłam więc ogarnąć niektóre kosmetyki/leki, które walały mi się gdzieś po biurku i pokoju. Zebrałam więc wszystkie rzadziej używane rzeczy i w końcu uporządkowałam je. W Ikei zakupiłam oto takie dwa kuferki, pojemniki:Są bardzo pojemne i idealnie zmieściły się w mojej szufladzie. Po jednej stronie są kosmetyki mniej i rzadziej używane, a po drugiej leki.dziękuję za 27 tysięcy wyświetleń w ciągu miesiąca i wczorajsze 1,5 tysiąca! :) na 200 000 tysięcy wyświetleń planuję małą niespodziankę! :)

Mój pierwszy shiny box.

Niedawno pisałam Wam o Shiny box (tutaj). W ekspresowym tempie, gdy tylko uzbierałam shiny stars, kurier GLS zawtiał do mnie z pudełkiem:


Niedługo o jego zawartości napiszę notkę, natomiast dla ciekawskich i dla tych którzy jeszcze nie wiedzą. Kiss Box jest po raz pierwszy w Polsce, dlatego jak narazie jest całkowicie za darmo. Wystarczy zarejestrować się TUTAJ. Uzbierać shiny stars (punkty) za polecenie go innym i tyle. W taki właśnie sposób mój shiny box trafił do mnie :) Jak widzicie to żadna ściema. Jak narazie samą zawartość możecie obejrzeć w filmiku, który wrzuciłam na youtube: