piątek, 19 sierpnia 2011

Małe zakupy.

Ostatnio wpadłam do kosmetycznego i kupiłam parę rzeczy, z których już teraz jestem mega zadowolona. Dzisiaj nie będę miała możliwości poinformowania Was na photoblogu o nowej notce, dlatego jeśli ktoś najpierw obserwuje bloga tam może tutaj nie trafić niestety. Jutro już będę mogła, także ponownie Was tutaj skieruję :)


Puder w kamieniu. Używając pudru lub podkładu w kremie takiego jak ja (soraya) warto go 'przytrzymać' i przedłużyć jego trwałość nakładając odrobinę takiego pudru. Mój ostatni się skończył, a połowa wysypała :) Kupiłam nowy i właśnie ten. Jest naprawdę świetny. Ma słodkie motylki jak widzicie, ale przede wszystkim ten kolor jest naprawdę idealny do tego fajnie się rozprowadza.


Do nakładania pudru w kamieniu czy sypkiego używam właśnie tego. Nie wiem z jakiej jest firmy, gdyż dostałam ją w prezencie. Jest świetna, gruba i można ją po prostu wytrzepać i używać do czegoś innego :)

Na weekend dodam obszerą notkę na temat dbania o rzęsy i wtedy właśnie opiszę dokładnie co to jest i dlaczego warto tego używać.

Czerwony lakier do paznokci. Po nałożeniu jest ciemno różowy, ale zwykle robię i tak dwie warstwy. Mam go na sobie już parę dni i tylko lekko mam zdarte końcówki, z resztą pracuję, więc żaden lakier nie wytrzymałby na moich paznokciach długo.

puder około 13zł, lakier do paznokci 5zł, mascara około 12zł.