wtorek, 1 maja 2012

Nowe zakupy.

CZEEEŚĆ :) Witam Was po przerwie. Niestety mojego laptopa nie da się odzyskać i z pewnością zejdzie trochę czasu zanim będę miała nowego, ale znalazłam inną możliwość by do Was pisać. Cieszę się, że każdego dnia wchodziliście na mojego bloga, ja też na niego wchodziłam i odpowiadałam na komentarze. Stęskniłam się za blogowaniem! :) Pamiętacie jak pisałam o moich zakupach na ebay'u? Mam dla Was dużo zdjęć rzeczy, które kupiłam "na spróbowanie". Paczki są głównie z Hong Kongu, niektóre przyszły pocztą lotniczą, a inne w tradycyjny sposób, ale wszystko doszło, z czego się cieszę, bo przesyłka była darmowa:                 O taśmie na grzywkę pisałam w notce tutaj. Postanowiłam spróbować na własnej grzywie :)


                                                           Mały pędzelek do nakładania cieni.


Pędzelki do nakładania maseczek. W końcu nie muszę już brudzić sobie całych rąk. Mała rzecz, a cieszy ;)


Spiralki do rzęs, bardzo przydatne do nakładania odżywki na rzęsy. Dokładniej opiszę wszystko następnym razem.


                                                             O Brush Guards pisałam tutaj.


                              O szczotce i przedmiocie, który niekiedy pomaga tuszować rzęsy pisałam tutaj.                                                                     Całość zakupów:


A tutaj już małe zakupy na allegro. Mój wymarzony korektor oraz eyeliner w pisaku:

O powyższych kosmetykach będę pisała w kolejnych notkach i dam znać jak sprawdzają się zamówione przeze mnie produkty z dalekich krain :) Może chcielibyście coś z powyższych paczek? Za jakiś czas planuję mały konkurs, w którym nagrodzę najaktywniejszych :) Dużo słońca na dworzu, a więc dziś planujemy grilla. Pozdrawiam!