środa, 11 grudnia 2013

Wow Glamour Sand - efekt brokatowego piasku od Wibo.


Promocja w Rossmannie -40% obejmowała również lakiery do paznokci, więc zaopatrzyłam się w totalną nowość od Wibo - wow glamour sand. Jest to lakier brokatowy, piaskowy z dużą domieszką fioletu. Jak dla mnie prezentuje się obłędnie i to napewno nie ostatni mój lakier z tej kolekcji :) Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się jedna warstwa:


Bardzo łatwo się nim maluje, jest gęsty, ma fajną konsystencję, która od razu pokrywa całą płytkę paznokcia. Niestety nie jest trwały, już po pierwszym dniu mam odpryski, a brzegi się starły. Dodam jeszcze, że dosyć trudno się go zmazuje... Nie pozostaje nic innego jak malować nim paznokcie i próbować utrzymać je tydzień, żeby rzadziej się męczyć ze zmazywaniem :P Możecie przytrzymać wacik namoczony zmazywaczem na paznokieć ok. 30sek i dopiero potem zmazywać normalnie, będzie trochę łatwiej.


Zdecydowałam się jeszcze na drugi lakier, ale z firmy Lovely Blink Blink o kolorze srebrnym, który ma jakby kawałki folii aluminiowej w środku. 
Ciekawa jestem jak będzie wyglądał na paznokciach :)


Wibo wydał trzy różne kolekcje lakierów: sand effect, glamour sand i effect matte glitters. Który chcielibyście spróbować a może jakiś już macie? :)