piątek, 6 kwietnia 2012

Ornament Magic Tape Fringe Hair Bang Patch Stick.

Mam nadzieję, że takie notki tzw. odskocznie od zwykłych tematów w miarę podobają się Wam. Ja uwielbiam odkrywać nowe rzeczy chociaż nie raz są bardzo dziwne i wywołują u mnie śmiech to chciałabym się nimi z Wami podzielić. Tym razem przychodzę do Was z takim produktem:


Co to jest? Nic innego jak "podtrzymywacz grzywki". Jeśli tak jak ja macie grzywkę to z pewnością myjąc buzię, malując się, wkurza Was to, że ciągle spada i przeszkadza. Magic Tape właśnie temu zapobiega. Nie raz nie chce mi się latać po spinkę, wsuwki, czy nawet nie mam ich przy sobie, wtedy to sprawdziłoby się idealnie. Głównie takie coś służyłoby mi jako wielka pomoc, gdy zakładam soczewki, wtedy muszę usunąć grzywkę. W szczególności późnym wieczorem, gdy ściągam je i nie chce mi się biegać i szukać gumek. Przydaje to się także przy robieniu fryzur, lakierowaniu, kręceniu włosów, można zapiąć niepotrzebne kosmyki i problem z głowy! Cena to także 0,99 przy 4 sztukach! Kto by się skusił? :)


Co wy na to abym założyła fan page na fecebooku? Mogłabym tam aktualizować częściej, dodawać częściej zdjęcia i różne informacje na naprawdę różne tematy :)?

Wibo, art liner.

Jak przygotowania do świąt? Ja właśnie zabieram się za malowanie jajek, wieczorem będę piekła babeczki, a sprzątanie pozostawiamy na jutro. Dziś chciałabym Wam bliżej pokazać Wibo, Art liner, który kupiłam całkiem niedawno:

Od producenta:
Odpowiednia konsystencja lakieru ułatwia wykonanie na paznokciach nawet najbardziej precyzyjnych zdobień. Art Liner dostępny jest w dużej gamie kolorów, co daje duże pole do popisu. Na paznokciach utrzymuje się bardzo długo.

Cena: ok. 7zł/8ml (ja kupiłam za ok. 4,50 w małym kosmetycznym)
Moja opinia:
Jest naprawdę rewelacyjny. Trzeba uważać aby z pędzelka nie spłynęło za dużo, idealny do naprawdę różnych wzorków na paznokciach. Nie muszę już się bawić wykałaczką :) Ułatwia naprawdę wykonanie każdego twórczego pomysłu :) Trzyma się jak zwykły lakier ok. 3 dni. Napewno zakupię jeszcze inne kolory z tej firmy.