niedziela, 8 maja 2016

Moje kosmetyki do codziennego makijażu.

Witam Was w cudownym maju! Dlaczego cudownym? Maj to jeden z moich ulubionych miesięcy. Przede wszystkim jest w nim wiele pięknych i słonecznych dni. Poza tym maj jest tylko przedsmakiem nadchodzącego lata. Dzięki temu czerpie się z tych dni radość ze spokojem, wiedząc, że kolejny miesiąc będzie pod tym względem również udany. Poza tym jestem w trakcie praktyk w szkole i prowadzę przez dwa miesiące lekcje. Miałam z tym związane wiele obaw. Szkoła nie brzmi tak cudownie jak przedszkole, a główną obawą było to, że będę nauczycielem, a nie kumplem dla dziecka... Jednak okazało się, że i w szkole dzieciaki obdarzają mnie ogromną sympatią, jak nie miłością (ah, te wyznania) i ja sama czuję się jako nauczycielka wspa-nia-le! :) Codziennie wracam szczęśliwa do domu, chyba nie może być lepiej? Ostatnia kwestia, która sprawia, że uwielbiam maj - moje urodziny. Akurat to piszę niechętnie, lata lecą nieubłaganie, co akurat niekoniecznie mnie cieszy :)
Tyle słowem wstępu, musiałam podzielić się moją radością... :) Wczoraj rano podczas makeup'u wpadłam na pomysł tego posta, aby pokazać Wam dokładnie kosmetyki, których obecnie używam do codziennego makijażu. Oto i one:


Produkty nieco bliżej i kilka słów:


Puder z bourjois oraz podkład Rimmel polecałam Wam kilka postów wcześniej. Podkład używam już półtora roku i trochę narzekam, że końca nie widać, ale i tak latem pójdzie w odstawkę. Trochę denerwuje mnie to, że mocno (jak dla mnie) nawilża. Puder za to jest świetny, dwa przypudrowania i świecenie z głowy. Korektor z Maca używam od niedawna. Zawsze marzyłam, aby mieć jakiś produkt z maca i go sprawdzić. Powiem Wam, że jestem z niego naprawdę ogromnie zadowolona! :)


Tuszu używam od niedawna, świetnie podkręca rzęsy, a więcej o nim napiszę za jakiś czas. Odżywkę kiedyś już używałam i wróciłam do niej. Pielęgnacja rzęs + baza pod tusz w jednym :)


 Ulubiony set do podkreślania brwi! Zestaw cieni z Essence jest genialny, a całość utrwalam żelem, który również sprawdza się całkiem nieźle.


Bronzer z Bourjois jest naprawdę fajny, ale ogromny zawód pod względem zamiany pudru w kamień :( Niestety wysycha i nie wiem co z tym faktem zrobić. Teraz na promocji kupiłam rozświetlacz z Lovely, ponoć jest ogromnym hitem, zobaczymy jak się sprawdzi na dłuższą metę.


Obowiązkowo baza pod cienie. Ta z Essence nadaje od razu kolor powiekom, nie trzeba używać korektora. Poza tym paletka Sleek Au Naturel - mój ulubieniec na co dzień i na wyjścia. Ulubione kolory na każdy dzień. Ostatnio podczas promocji w Sephorze kupiłam sobie taki cień i powiem Wam, że jestem z niego zadowolona aczkolwiek miałam nadzieję, że będzie bardziej błyszczący. Przynajmniej taki wydawał się w sklepie, a cena mała nie była. Dam mu jednak trochę czasu, może się polubimy bardziej ;)


A wszystkie kosmetyki zaczęłam wrzucać do kartonika po BeGlossy, jakoś wygodniej mi się w nim szpera niż w kosmetyczce. Szczególnie gdy na makijaż mam 5 minut. Tak, zazwyczaj tyle mam czasu gdy zwlokę się z łóżka po trzech budzikach... :) Mam nadzieję, że ten post Wam się podobał, do następnego! :)