poniedziałek, 22 kwietnia 2013

DIY - odbijane cienie, gotowy makijaż.Cześć :) Wiecie, że czasem lubię zamówić dziwne rzeczy z dalekiego Hong-Kongu, jedna z takich notek zakupowych tutaj. Dziś kolejna "dziwna" nowość. Słyszałyście o czymś takim jak "odbijane cienie"? Polega to na tym, że mamy już gotowy szablon z cieniami, który po kontakcie z powieką, zostawia swoje kolory na naszej powiecie, robiąc nam tym samym makijaż w 3 sekundy. Oczywiście są takie szablony bardzo drogie, ja wzięłam je z najniższej półki, ponieważ po prostu chciałam spróbować z czystej ciekawości. Pomijam fakt, że przyszły inne kolory niż zamówiłam... Cienie wyglądają tak:


Ich powierzchnią jest bardzo miękki, coś na wzór gąbki. Poniżej mój niszowy efekt, po prawej widzicie efekt jaki mniej wiecej powinnam uzyskać:


Haha i co sądzicie? Ja już przyuważyłam inne odbijane wzory i z pewnością jeszcze się tym pobawię, tylko zainwestuję w to może kilka groszy więcej :D Idealnie by było, jeśli posiadacie blogi, bo chciałabym zobaczyć Twój efekt! :)  Zwycięzce wylosuje generator liczb.


Główna i jedyna zasada:
1. Podaj email w komentarzu poprzedzając go kolejnym numerkiem (1,2, 3 itd)!