czwartek, 29 marca 2012

Korektory w pędzelku.

Mamy już wiosnę, coraz bliżej do lata. Przez miesięcy używałam najpierw fluid, a potem całość utrwalałam pudrem w kamieniu. Jakiś czas temu rano nie mogłam znaleźć fluidy i użyłam samego pudru (tego stay matte rimmela) i od tamtej pory cały czas tak robię. Ten Stay Matte jest na tyle dobry, że wystarczy mi całkowicie. Wiadomo, że nie zakryje on jednak jakiś niedoskonałości konkretnych dlatego postanowiłam dołączyć używanie korektora w pędzelku. Kiedyś dostałam cudowny pędzelek, ale napisy starły się całkowicie i do tej pory nie wiem, jakiej był firmy. Jakiś czas temu kupiłam korektor w pędzelku Magic Pen firmy Lovely. Używam go narazie zbyt krótko, aby napisać recenzję, ale coś czuję, że to nie jest to czego poszukuję...

Kieruję się więc do Was. Może ktoś z Was zna jakiś dobry korektor w pędzelku, który:
+ nie wysusza
+ nie podkreśla suchych skórek!
+ nie odznacza się na skórze
+ dobrze się wchłania
+ jest trwały
+ dobrze kryje


W internecie zaciekawił mnie ten korektor powyżej Rimmela. Mam już puder z tej firmy jak wiecie także może i ten korektor jest dobry? Naczytałam się, że jest to korektor + rozświetlacz czyli 2 w 1. Może ktoś z Was go używał?

Idąc cały czas w kierunku pudrów Rimmela, od jakiegoś czasu trafiam ciągle na ten puder. Może ktoś z Was z niego skorzystał i wie jak się sprawdza? Dajcie znać :)