niedziela, 6 maja 2012

up in the air.

Cześć wszystkim. Dzisiaj przygotowałam dla Was notkę ze zdjęciami, które robiłam podczas lotu samolotem. Zdjęcia są z zimy/lata/wiosny, trudno byłoby mi podpisać je precyzyjnie. Mimo tego, że leciałam już naprawdę bardzo dużo razy, chyba będzie już kilkadziesiąt, dalej za każdym razem robię zdjęcia, nagrywam filmy i gapię się cały lot przez okno. Uwielbiam takie chwile. Patrzę i myślę o tym wszystkim, a głównie o tym, jak malutkie są problemy względem wielkiego świata, które na pozór też wydają się duże. Można naprawdę się zamarzyć. Brudne szyby niestety nie są moją winą. Zapraszam do zdjęć:


Najbardziej lubię takie widoki. Czuję się jak w niebie. Moi bliscy boją się latać, a ja? Jakoś nie. Zawsze jestem dobrej myśli, a lot jest dla mnie ogromną przyjemnością... W końcu większe prawdopodobieństwo, że stanie nam się coś na ziemi (w aucie, autobusie) niż podczas lotu.

Widoki naszego Bałtyku z góry są naprawdę przepiękne :)

A wy lecieliście już samolotem lub chcielibyście polecieć? Swoją drogą wiecie, że są już linie lotnicze, które umożliwiają loty (za 100zł) w naszym kraju? Wystarczy dołożyć 20-30zł i nie musimy już podróżować pociągami :)