wtorek, 16 czerwca 2015

Recenzja i efekt na rzęsach: Tusz Rimmel, Extra 3D Lash.


Od producenta:
Maskara Extra 3D Lash posiada specjalistyczną szczoteczkę w kształcie elipsy. Jej płaska część pozwala uzyskać pożądaną objętość, natomiast zaokrąglone boki docierają do nawet najkrótszych rzęs i dokładnie je rozczesują. W rezultacie spojrzenie zachwyca perfekcyjnym wyrazem. 

Cena: 
20zł

Moja opinia:
Kupując tusz załapałam się na promocję w Rossmannie -49%, więc dałam za nią lekko ponad 10zł. Kupiłam go ze względu na to, że chciałam spróbować czegoś nowego, a wybór padł akurat na ten tusz ponieważ spodobała mi się szczoteczka. Bardzo takie lubię i pod tym względem był to dobry wybór. Świetnie się szczoteczką maluje, nakłada się idealna ilość. Jeśli jednak chodzi o samą konsystencję, która wydaje się być w porządku oceniam na bardzo średnią. Trochę jest zbyt (tak myślę) gęsta przez co ciężko jest umalować rzęsy tak, aby nie były sklejone. Zauważyłam także, że tusz delikatnie co prawda, ale jednak - osypuje się. Powiem szczerze, że wraz z mijającym czasem trudniejsze okazało się malowanie. Na samym początku byłam z tuszu dużo bardziej zadowolona. Jednak po niecałym miesiącu trochę jego użytkowanie stało się trudniejsze, mimo tego, że tuszu jest jeszcze w środku dosyć sporo. Dużym plusem jest natomiast to, że jedna warstwa jest wystarczająca. Ładnie pogrubia rzęsy. Tutaj możecie zobaczyć efekt przed i po pomalowaniu:


Plusy:
+ dostępność
+ wygodna aplikacja
+ szczoteczka
+ pogrubienie rzęs 
+ jedna aplikacja wystarczy 
+ na samym początku pięknie malował, świetna konsystencja

Minusy:
- trwałość tuszu, po niecałym miesiącu tusz skleja rzęsy
- niewydajny
- delikatnie się osypuje

Efekt obecnie, jedna warstwa:


Poniżej możecie zobaczyć szczoteczkę, która jest naprawdę bardzo dobra:


Podsumowując, szczoteczka świetna i myślę, że jest tutaj jakiś problem z konsystencją, która po niecałym miesiącu spowodowała okropne sklejanie się rzęs. Bądź co bądź, ja już raczej po ten tusz nie sięgnę chociaż na początku bardzo byłam z niego zadowolona. Może jedynie skuszę się kiedyś gdy będzie jakaś promocja :) Na dziś to tyle, do następnego :)