środa, 8 sierpnia 2012

Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci.

Już jakiś czas temu mówiłam, że moje paznokcie są w stanie tragicznym. Szukałam i szukałam pomocy na Waszych blogach i wybrałam. Polecaliście "8 in 1", ale chciałam coś innego... Zaopatrzyłam się w Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci:Od producenta:
Wielozadaniowa ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy z płytką paznokciową, odbudowuje regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokci z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne.

Cena:
W rossmanie dałam za nią prawie 12 zł.
Pierwszy tydzień:


Trzeci tydzień:


A po trzecim tygodniu... powrót do pierwszej fazy?


Moja opinia:
Pracując fizycznie moje paznokcie narażają się na kontakty z wodą, płynami itp. więc naprawdę ciężko, aby jakiś lakier wytrzymał u mnie dłużej niż 1 dzień. Z tą odżywką było tak samo. Rzadko kiedy udało mi się ją mieć 4 dni (zalecane codziennie po jednej warstwie). Codziennie odpadał... Coś stało się po tych trzech tygodniach i trudniejszych dniach w pracy i odżywka kompletnie przestała działać. Był jeden moment (jeden na zdjęciu) kiedy przetałam mieć rozwojone paznokcie. Później wszystko wróciło. Odżywka nic mi nie pomogła... Jedyny plus to to, że paznokcie rosły szybciej, ale przecież nie o to chodziło... Być może wrócę do niego, kiedy dane mi będzie bardziej 'odpoczywać' niż 'pracować'. Może właśnie wtedy się sprawdzi.

Minusy:
- w ciągu ponad 3 tygodni nie poradził sobie z rozdwojonymi paznokciami (na czym mi najbardziej zależało)
- ścieranie, odpadanie odżywki
- codziennie przez 3 dni trzeba nakładać nową warstwę, tylko, że codziennie każda odpadała
- pomogła tylko na chwilę uzdrowić paznokcie

Plusy:
Bardzo szybko wchłania się (kilkanaście sek)

Nie malowałam paznokci od trzech miesięcy. Pierwszy raz pomaluję je czymś innym niż odżywka za kilka dni. Dzisiaj moje paznokcie są długie, mocne i nie rozdwajają się. Co im pomogło? Dowiecie się w następnej notce! :)