niedziela, 6 maja 2012

up in the air.

Cześć wszystkim. Dzisiaj przygotowałam dla Was notkę ze zdjęciami, które robiłam podczas lotu samolotem. Zdjęcia są z zimy/lata/wiosny, trudno byłoby mi podpisać je precyzyjnie. Mimo tego, że leciałam już naprawdę bardzo dużo razy, chyba będzie już kilkadziesiąt, dalej za każdym razem robię zdjęcia, nagrywam filmy i gapię się cały lot przez okno. Uwielbiam takie chwile. Patrzę i myślę o tym wszystkim, a głównie o tym, jak malutkie są problemy względem wielkiego świata, które na pozór też wydają się duże. Można naprawdę się zamarzyć. Brudne szyby niestety nie są moją winą. Zapraszam do zdjęć:


Najbardziej lubię takie widoki. Czuję się jak w niebie. Moi bliscy boją się latać, a ja? Jakoś nie. Zawsze jestem dobrej myśli, a lot jest dla mnie ogromną przyjemnością... W końcu większe prawdopodobieństwo, że stanie nam się coś na ziemi (w aucie, autobusie) niż podczas lotu.

Widoki naszego Bałtyku z góry są naprawdę przepiękne :)

A wy lecieliście już samolotem lub chcielibyście polecieć? Swoją drogą wiecie, że są już linie lotnicze, które umożliwiają loty (za 100zł) w naszym kraju? Wystarczy dołożyć 20-30zł i nie musimy już podróżować pociągami :)

14 komentarzy:

 1. widoki są niesamowite , ale nie wiem czy odważyłabym się na lot samolotem ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś wspaniałego ! Miałam polecieć w tym roku do Norwegii na wakacje ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się zobaczyć takie właśnie widoki na żywo :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie leciałam ale moja mama lata co roku do różnych krajów więc wtedy oglądam jej zdjęcia ;) Cudowne widoki ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale świetne widoki i zdjęcia!;) Zapraszam do mnie:
  www.kaktusik12.blogspot.com

  www.kaktusik12.blogspot.com

  www.kaktusik12.blogspot.com

  www.kaktusik12.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak jak mówisz jest to chwilowe oderwanie się od szarej rzeczywistości ;)
  Ostatnie zdjęcie świetne! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. jejku prześwietne widoki!;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz świetny blog wiesz? :) na pewno będe tu zaglądać częściej :) Obserwujemy? buziaki:***

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja bardzo często latam samolotami, ale raczej rzadko liniami krajowymi :D Uwielbiam latać samolotem i podziwiać piękne widoki z góry, chociaż wiele osób się tego boi... A co do Twojego komentarza, jak masz odpowiedni wzrost to zrób polaroidy i wyślij, nigdy nie zaszkodzi spróbować :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też uwielbiam latać. Dla mnie to wielka przyjemność. Również, oświetlone miasta nocą wyglądają pięknie z okna samolotu ;). A co do nowych tanich linii krajowych, miałam raz okazję lecieć nawet w cenie promocyjnej 59 zł ;D (promocja dla studentów i emerytów), niestety ta promocja się skończyła. Oczywiście podróż przyjemna, jednak jak dla mnie zbyt krótka ;D. I oczywiście jha też zawsze robię zdjęcia, szczególnie po południu gdy niebo robi się różowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne widoki, marzy mi się kiedyś polecieć :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Najbardziej podobają mi się zdjęcia z widokiem na chmury od góry ;) Szkoda, że nigdy nie leciałam jeszcze samolotem!

  OdpowiedzUsuń
 12. jeszcze nigdy nie leciałam samolotem. :(

  OdpowiedzUsuń