sobota, 5 kwietnia 2014

DIY: I love 90's.

Hej :) Dziś przychodzę do Was z nowym DIY. Jestem dzieckiem lat 90, a Wy? Już dawno temu zakochałam się w muzyce z lat 1990-1999. Do dziś pamiętam każdy słoneczny dzień w moim domu, radio było włączone i słyszałam najlepsze piosenki takie jak "Where do you go" Merci, "Can you feel the love" Eltona Johna czy "To be with you" Mr Big. Mój tata zawsze śpiewał w samochodzie "You are my heart" chociaż nie znał angielskiego :) Jest tak dużo piosenek, które kocham. Nie wiem dlaczego, ale właśnie one sprawiają, że płaczę, gdy ich słucham. Myślę wtedy o przeszłości, o tym, czego już nie ma, wspomnienia powracają. W sumie więc kocham te piosenki, jednocześnie nienawidzę, ale na pewno nie mogę bez nich żyć. Wracając do tematu, oto mój t-shirt przed i po przeróbce:
 Hello :) Today i wanna show you my new DIY. I'm a kid from the 90's and how about you? I totally fell in love long time ago with music from 1990-1999. Even today I remember every sunny day at my home, radio was turned on and I heard the greates songs ever like "Where do you go" by Merci, "Can you feel the love" by Elton John, "To be with you" by Mr Big. My dad was always singing "You are my heart" when he was driving a car even he don't know english :D There are so much songs that I love... I don't know why but that's what can make me cry when i'm listening to it, then I'm thinking about past, everything which no longer exists, memories come back to me. After all I love and hate those songs but I can't live without it. So, that's my t-shirt before and after my DIY:


Nie mam za wiele zdjęć tej bluzki. Zrobiłam tylko dwa takie zdjęcia, możecie zobaczyć jak wygląda na mnie:
I don't have many photos of my DIY t-shirt. I took only those two, you can see how look's on me:


Moje wszystkie bluzki DIY, które obecnie robię będą wystawiane na sprzedaż w okolicach maja. Jeśli chcesz możesz napisać do mnie o konkretny kolor/rozmiar. Wszystkie zrobione przeze mnie bluzki możecie obejrzeć w kategorii 'bluzki', poniżej znajdziecie link. 


Moje inne DIY/ My other DIY: 
bluzki/shirts click
kurtki dżinsowe/denim jackets click
krótkie spodenki/shorts click
inne/others click

5 komentarzy:

 1. miałam taką jak byłam mała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny efekt! bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak równo te cyferki narysowane! :) Ja jestem dzieckiem lat 80 :P

  OdpowiedzUsuń
 4. And "what is love?" yeeesss! I like it!

  Swiwtne diy, uwielbiam Twoja kreatywnosc!!

  OdpowiedzUsuń