piątek, 30 maja 2014

DIY: bluzka z piorunem/lightning t-shirt.

Cześć :) Dziś chciałabym Wam pokazać prawdopodobnie ostatnie moje DIY przed wakacjami. Być  może zrobię jeszcze spodenki lub coś innego, ale ta bluzka była ostatnia, którą miałam. Lubicie burzę? Ja zawsze się jej boję, jednak jeden piorun na mojej bluzce jest ok :P Bez zbędnej gadaniny, zapraszam Was do oglądania zdjęć:
Hello :) Today I wanna show you propably the last my DIY before summer. Maybe I'll do shorts or something different but this t-shirt was the last one I had. Do you like the storm? I'm always really afraid of it. Anyway, I think that one lightning on my t-shirt is ok :) Ok, there's no need to talk too much becasue this DIY is really simple. Just take a look:


Tak wygląda moja bluzka DIY:
 So, that's my DIY t-shirt:


Mam nadzieję, że podoba Wam się ta bluzka :)
Do you like my new DIY t-shirt? I hope so :)Moje inne DIY/ My other DIY: 
bluzki/shirts click
kurtki dżinsowe/denim jackets click
krótkie spodenki/shorts click
inne/others click
---
Nowy termin sprzedaży bluzek: 5.06.2014!
Wszystkie bluzki, które zostały przeze mnie przerobione są nowe, 100% bawełny, rozmiary od S do L. Po mojej ingerencji w materiał tzn. po cięciu, wszystkie będą obszyte maszyną. Także już niebawem wszystkie bluzki będą gotowe. Ruszamy już w czwartek 5.06.2014!


3 komentarze:

 1. hej! mam do ciebie pytanie. czy podczas prania farba ci nie schodzi z koszulek? chciałabym zrobić coś w tym stylu, ale boję się, że zejdzie po pierwszym praniu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie :) przed praniem przeprasuj na lewej stronie, pierz na lewej stronie, w 40stopniach, bez wirowania i susz naturalnie :)

   Usuń
  2. dziękuję! na pewno spróbuję! :)

   Usuń