piątek, 8 maja 2015

WYBORY PREZYDENCKIE!

Uważam, że jeśli ktoś mówi w naszym kraju, że polityka go nie obchodzi to nie obchodzi go także jego przyszłość i przyszłość jego dzieci. Jeśli macie prawo wyborcze koniecznie zapoznajcie się z kandydatami. Dodaję ten post o 23:30, pół godziny przed rozpoczęciem ciszy wyborczej. W poczuciu obowiązku oczywiście Was też namawiam na pójście na wybory prezydenckie i oddanie głosu. Jeśli nie masz pojęcia albo (co gorsza) masz złe pojęcie o tym na kogo głosować - wiedz jedno - głosuj na osobę, która nie jest z partii, które już wystarczająco okradły nas i nasz kraj czyli NIE: PO, PIS, PSL itd. Na chwilę obecną realnymi kandydatami, którzy wezmą udział w drugiej turze jest NIESTETY B. Komorowski i Duda (PIS). Nie mam pojęcia dlaczego strzelami sobie sami w kolano, jednak nie ma co się dziwić skoro jesteśmy starzejącym się społeczeństwem i niestety starsze osoby, które są zdecydowaną wiekszością populacji, głosują na to co pokazują najczęściej w zakłamanym i obrzydliwym tvn (fakty). Moimi kandydatami, których mogę polecić są J. Korwin-Mikke lub ewentualnie P. Kukiz. Mam nadzieję, że to jedna z tych osób dojdzie do drugiej tury! Oboje mają zamiar połączyć siły, zjednoczyć się, niezależnie od osoby, która faktycznie wygra, chcą rozwalić ten chory system, ośmielam się powiedzieć, mafię, która rządzi naszym pięknym, ciągle okradanym, krajem. Ten fakt wystarczająco dobrze o nich świadczy w końcu powinniśmy mieć jeden wspólny cel. Inaczej kolejne miliony Polaków będzie szykowało się na emigrację... Jeśli faktycznie jedna z tych osób przejdzie do drugiej tury na pewno napiszę obszerniejszego posta o danej osobie. Polecam obejrzeć jeszcze  poniższe video:

Dlaczego J. Korwin-Mikke?

Przede wszystkim ze względu na prywatyzację opieki zdrowotnej. NFZ ciągle ma braki, do lekarza czekamy w kolejkach, które trwają miesiące, do specjalisty możemy czekać lata, mimo tego, że każdy z nas powinien mieć ją zapewnioną. Jak to jest, że płacąc za wizytę możemy mieć ją od razu?! Usunięcie ZUSU, siedziby, która jest jednym wielkim złodziejstwem, który wykańcza firmy, osoby prywatne, tak samo jak podatki PIT, CIT. Siedziby ZUSU rosną w siłę, a pieniędzy na emerytury wciąż brak. Odkładasz przez całe życie, gdy jesteś w wieku produktywnym, nawet około 200 000 tysięcy na ZUS, a dostajesz marne 600zł co miesiąc. I sprawa najgorsza - przedłużenie wieku emerytalnego do 67 lat, który ma zostać cofnięty. Skandal, aby w kraju w którym nie jest tak jak w innych krajach Europy, że na emeryturze zwiedzasz świat, każą pracować do późnej starości. A najważniejsze to zmiana ustroju! Do naszego sejmu i osób, które rządzą trzeba wrzucić porządną bombę i zrobić totalną eksplozje. NIC się nie zmieni jeśli dalej będziemy głosować na tych samych ludzi, którzy nie proponują rewolucyjnych zmian, które są jedyną szansą na zmianę sytuacji w Polsce. Mogłabym pisać tutaj jeszcze bardzo dużo. Jeśli macie o nim negatywne zdanie, bo to "wariat" i "szaleniec' to przypomnijcie sobie L. Wałęsę, którego również nienawidzono w innych częściach Polski niż okolice Gdańska, pomorza, za jego próby wybicia i zmiany systemu, a tak naprawdę gdyby nie on nie zmieniłoby się nic. Tak samo jest w przypadku Korwina. Propaganda puszczana w TV, zmienianie jego słów, wyssane z palca poglądy są totalną bzdurą. Wszystko, wszystko, w stacjach TV (w szczególności w TVN) jest ustalane specjalnie, bo boją się tego, że mógłby w końcu nadejść ktoś kto zrobi porządek z tymi politykami, urzędnikami. Z resztą kto by się nie bał skoro plakaty Korwina wyraźnie sugerują to, że zadba on o to, aby odpowiedni politycy trafili za kratki. Naszym krajem rządzi wielka propaganda. Możecie go lubić albo nie lubić, ale na obecną chwilę jego pomysł, cele, zadania i zmiana ustroju mogą dać szansę Polsce. Tyle ode mnie.
Spotkanie w Krakowie - ponad 10 TYSIĘCY LUDZI.
i pamiętajcie - 10 maja od 7 rano do 21!

10 komentarzy:

 1. http://wyborcza.pl/1,75968,17882470,Wellman_apeluje_do_kobiet__Ja_mowie_Korwinowi___Spieprzaj_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza tyle o k*rwinie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tam wolę mieć niższy wiek emerytalny i wybór czy chcę pracować czy siedzieć z dziećmi w domu :) podtrzymuję swoją opinię a P. Wellman nie jest dla mnie żadnym autorytetem i nie interesuje mnie jej wybór, więc w ogóle nie rozumiem po co ten link? Nie każdy musi go lubić jak pisałam, ale tylko on jest w stanie zrobić rewolucję w naszym kraju. Mam nadzieję, że jesienią uda się to zmienić :)

   Usuń
 2. A co powiesz na to? http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/256008, on nie tylko w tym temacie ma poglądy skandaliczne! Czytałam parę artykułów, gdzie w sposób odpychający i upokarzający wypowiada się na temat kobiet. Już przez samą "solidarność jajników" powinnyśmy się trzymać od niego z daleka. Przetaczam akurat ten artykuł, ponieważ powinien on być dla Ciebie najbliższy. Nie stawiam mojego kandydata ponad niego, ale zaraz po Komorowskim, on byłby najgorszym z możliwych wyborów.
  Przykro mi, że podjęłaś się akurat tego tematu. Rozumiem, że Twój blog ma prawo do szerokiej gamy zainteresowań, ale w szale nagonki na działalność polityczną, trudno jest pogodzić się, że jedna z najczęściej odwiedzanych przeze mnie stron zamieszcza artykuł, których pełno jest w tej wirtualnej przestrzeni. Już jako osoba medialna (Twój niezapomniany występ w telewizji;)), trudno byłoby mi, pogodzić się z tym, że stałabyś się takim samym padlinożercą jak inni, zajmujący się podobną tematyką. Wchodząc tu jestem spragniona nowego powiewu Twych vlog'ów i postów.. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie artykuły, totalne bzdury wyssane z palca. Korwin szanuje kobiety i chce aby miała prawa wyboru, przywileje, aby mogła pracować, ale też aby mogła być w domu i praca w domu była traktowana jak w domu. W tym niższy wiek emerytalny. Pooglądaj sobie jego pełne wywiady, kawałek masz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=alg7XlK6PUQ od 3:42.
   Po drugie nie wiem o jaki artykuł ci chodzi, bo tą stronę, którą podałaś to jest strona główna. A jeśli chcesz wiedzieć co o nich mówi polecam: https://www.youtube.com/watch?v=3_3v-oJUyeM.
   Interesuję się polityką, bo interesuję się losami swojego kraju, swoim i swoich dzieci, więc będę się na ten temat wypowiadać, gdy będę czuła taką potrzebę :) w sumie jest to pierwszy post na ten temat, inne oczywiście stanowią niezaprzeczalną większość :)

   Usuń
  2. Szanuje kobiety?
   http://www.fakt.pl/korwin-mikke-o-kobietach-i-przemocy-korwin-mikke-szokuje,artykuly,462612,1.html
   pozdrawiam.

   Usuń
  3. fakt pl, serio? poza tym tu nie ma nic co świadczy o nie szanowaniu :) to, ze podsumował, że ciężko stwierdzić czy faktycznie dochodzi do przemocy to prawda. podałam linki wyżej o szanowaniu kobiet gdzie FAKTYCZNIE SIĘ WYPOWIADA i nie podrzucaj mi tutaj fakt.pl, tvn i innych BAJKOPISARZY tego typu stron, które tylko szerzą bzdury i sterują Twoim mózgiem. Włącz własnie myślenie i szukaj prawdy, a nie jakies insynuacje :) pzdr

   Usuń
 3. Faktycznie się wypowiada? Dużo już tych pożalsięboże cudownych ludzi z rządu się wypowiadało i co wyszło z ich obietnic? jedno wielkie GÓWNO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwisz się skoro ciągle rządzi po albo PiS? Co ma się więc zmienić? W kółko te same partie. Nowa prawica , Korwin jeszcze nie miał władzy więc.. Trzeba dać mu szansę. Ale nie. Pis wystawi nowego manekina Dude i szaleństwo, a prawda jest taka, że głosujemy znowu na to co już było.

   Usuń
  2. Prawda jest taka,że Korwin nie wygra... i z pewnością władzę obejmie właśnie Duda, czy nam się to podoba czy nie.

   Usuń
  3. Prawda jest taka ze ludzie są otumanieni zmanipulowani i w większości nie myślący. i dlatego nie wiem czy kiedykolwiek w Polsce będzie lepiej się żyło.

   Usuń