środa, 2 listopada 2016

VIDEO: Jesienny haul!

Hej! :) Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, gdy widzę, że zaczynam widzieć, w niedalekiej przyszłości, koniec naszego remontu? Możecie sobie wyobrazić jak męczy mnie ciągły bałagan, krople farby na panelach i wieczne mycie wałków :) Nareszcie wszystko zmierza ku końcowi jeśli chodzi o zmiany generalne. Natomiast sprawy mebli, dekoracji, aranżacji, to wszystko się rozpoczyna! Jednak to chyba zdecydowanie przyjemniejsza sprawa. Cały remont jednak nauczył mnie wiele. Wcześniej bałam się wchodzić nawet na drabinę, teraz stoję na jednej nodze, szpachlując (!) nawet lewą ręką, kiedy prawa jest zajęta. Takie życiowe doświadczenia są naprawdę bezcenne :) A teraz przechodzimy do tematu posta - film z jesiennymi zakupami. Zobaczycie w nim naprawdę sporo niedrogich perełek, wyłapanych w sieciówkach. Także nie ma co przedłużać, enjoy!

Mam nadzieję, że video się podobało :)
W dzisiejszym poście to tyle, do następnego!

5 komentarzy:

 1. Czy nadal mieszkasz w Gdyni ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Gdyni się urodziłam i mieszkałam trochę po urodzeniu, ale prawie całe życie mieszkam koło Gdyni, w Rumi dokładniej :)

   Usuń
 2. świetne buty! ale niestety nie widać już ich na stronce... nie chodzę w wysokich butach więc te mają idealny obcas dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! A takie buty w większości są na szpilce, a też chciałam płaskie. Zaglądaj na stronę, raz nie ma a raz są :)

   Usuń
  2. ooo, dobrze wiedzieć, że mogą się pojawić ;)

   Usuń