wtorek, 23 sierpnia 2016

VIDEO: Tatry ❤ Wyprawa nad Morskie Oko!

Cześć! Niestety, ale mój cudowny urlop dobiegł już końca. Była to moja pierwsza, taka pełna wyprawa w góry. Piesze wycieczki, zdobywanie szczytów, zwiedzanie... Jak wrażenia? Zakochałam się w górach na zabój! Ogromnie spodobały mi się kilkugodzinne wędrówki chociaż nie było tak łatwo. Za to czerpałam z tego ogromną przyjemność, radość i satysfakcję. Widoki są imponujące... Próbowałam wiele uchwycić na zdjęciach i filmach, ale myślę, że na żywo jest to widok nie do podrobienia. Świadomość siedzenia na skałkach, gdzie kilka kroków dzieli mnie od przepaści była przerażająca, ale także bardzo, ale to bardzo, ekscytująca :) Teraz gdy ktoś zapyta mnie czy wolę góry czy morze, to wiem, że nie mam jednoznacznej odpowiedzi :)
W dzisiejszym poście chciałabym pokazać Wam naszą wyprawę nad Morskie Oko - największego jeziora w Tatrach. Wędrówka zajęła nam prawie trzy godziny łącznie z przystankami, odpoczynkiem. Sam pobyt nad Morskim Okiem trwał kolejne kilka godzin, gdzie wędrowaliśmy dookoła niego, odkrywając każdy zakamarek, a także relaksując się patrząc na przepiękne góry za nami. To miejsce już do końca życia będzie dla mnie wyjątkowe i będę chciała stale do niego wracać! :) Zapewne wiele z Was domyśla się dlaczego :) Mam cudowne wspomnienia i chciałabym chociaż garstką się z Wami podzielić dlatego nagrałam naszą małą wyprawę nad Morskie Oko. Enjoy!


Z pobytu w górach nagrałam jeszcze jedno video w którym zobaczycie przepiękne widoki podczas zdobywania Kasprowego Wierchu. Sama stałam się ogromną fanką oglądania szlaków na youtube. Dzięki temu tylko się nakręcam na kolejne wyprawy. W mojej głowie pojawiło się kolejne marzenie - zdobyć Rysy! Oczywiście marzenie muszę zrealizować w swoim czasie i koniecznie latem. Pogodę mieliśmy przepiękną i mam nadzieję, że następnym razem też tak będzie. Jak podobał się film? A Wy wolicie góry czy morze? Dajcie koniecznie znać :) Zachęcam do subskrypcji mojego kanału www.youtube.com/itinspiresme19. W dzisiejszym poście to na tyle, do następnego! :)Z tego wszystkiego prawie zapomniałabym, że mam do Was prośbę. Otóż startują nominację do mistrzów urody - blogerka urodowa z Pomorza :) Będę wdzięczna jeśli zechcecie mnie zgłosić. Wystarczy podać adres mojego bloga oraz swoje imię i nazwisko. Dzięki z góry! :)
Wejdź tutaj 🔛 http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt/mistrzowie-urody/a/mistrzowie-urody-zglos-nominacje-blogerki-urodowej,10536255/

5 komentarzy:

 1. Ja też nie umiałabym wybrać między górami a morzem :) ogromnie się cieszę kiedy jestem nad morzem, ale jak wracam do domu i widzę góry to się mega cieszę :D
  Gratulacje!!! :) Szczęścia i jeszcze więcej miłości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nad morzem mieszkam i ciągnie mnie tam w góry, oj ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mieszkam bliżej gór, ale uwielbiam morze <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham góry :)

  OdpowiedzUsuń