czwartek, 30 czerwca 2016

VIDEO: Test i recenzja skarpetek złuszczających do stóp!

Ostatni czas jest dla mnie bardzo niekorzystny. Z jednej strony jeszcze krok zbliża mnie to czegoś wspaniałego, a z drugiej strony moje maleństwo, mój kotek Cesarz się pochorował. Widzieliście go w filmiku, a także wiele razy na zdjęciach... Najdziwniejsze jest to, że gdy nagrywałam video "moi zwierzęcy przyjaciele", chora była Fika, ta w łóżeczku, a Cesarz był w pełni sił. Teraz jest odwrotnie, a moje emocje są codziennie szarpane. Wtedy ciągle sobie obiecuję, że nie będę miała już więcej zwierząt, za bardzo cierpię gdy przychodzi starość i choroby... Jednak nie chciałam Was w tym poście zamęczać także zmieniamy temat, a ja muszę mocno wierzyć w to, że wszystko będzie dobrze! :)
Mamy lato, jeśli lato to sandałki, a jeśli sandałki to muszą być gładkie stopy. Postanowiłam spróbować maski złuszczającej inaczej skarpetek złuszczających, dzięki którym możemy pozbyć się twardej skóry na piętach, palcach, itd. Jeśli chcecie zobaczyć test i recenzję to zapraszam do oglądania, enjoy:Używałyście kiedyś takich mask/skarpet do stóp, jeśli tak to jak sprawdziły się u Was? :) Na wakacje mam nowy plan, moim postanowieniem jest częściej do Was pisać lub nagrywać, mam nadzieję, że już dało się zauważyć tą zwiększoną aktywność w ostatnim czasie :) Na dziś to już tyle, do następnego!

3 komentarze:

  1. U mnie nie było żadnych efektów także też ich nie polecam :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Również nie polecam, u mnie nic nie zadziałały ;/

    OdpowiedzUsuń
  3. Współczuję choroby kotka :( nie ma nic gorszego jak zwierzęta muszą odchodzić. Też przez to przechodzilam. Życzę mu powrotu do zdrowia, napewno da radę! :)

    OdpowiedzUsuń